LIGA 2, ETAPA 8: ARBITRII JOCURILOR

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuOct 15, 2014

Seria 1

 

# echipe arbitri
1 ASC Bacau (BC) – ACS Rapid CFR Suceava (SV) A: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Ilieş Dan Lucian (Braşov – Braşov)
  Data: 2014-10-15     Ora: 15:00 A2: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi) 
R2: ( – )
  Stadion: Letea (Bacău – Bacău) Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Aron Rodel (Slobozia – Ialomiţa)
2 ACS Academica Arges – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)
    A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman)
  Data: 2014-10-15     Ora: 15:00 A2: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu – Gorj)
3 FC Voluntari (IF) – CS Baloteşti (IF) A: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa)
    A1: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman)
  Data: 2014-10-15     Ora: 15:00 A2: Banaseanu Paula Roxana (Câmpina – Prahova) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Nita Pintea (Voluntari – Ilfov) Obs: Negoescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita)
    Obs: Guteanu Stere (Constanţa – Constanţa)
4 FC Gloria Buzău (BZ) – AFC Săgeata Năvodari (CT) A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2014-10-15     Ora: 15:00 A2: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov) 
R2: ( – )
  Stadion: Gloria (Buzău – Buzău) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov)
5 CS FC Farul Constanţa (CT) – CF Brăila SA (BR) A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Dobre Răzvan Mihai (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2014-10-15     Ora: 15:00 A2: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Amoraritei Mihai (Câmpina – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa) Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău)
6 FCM Dorohoi – ACS Berceni (IF) A: Călin Iulian (Ştefăneşti – Argeş)
    A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-10-15     Ora: 15:00 A2: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Beldiman Razvan (Vaslui – Vaslui) 
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani) Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi)
    Obs: Daicu Aurel (Suceava – Suceava)

Seria 2

# echipe arbitri
1 ACS Corona 2010 Brasov – echipa retrasa – CS Soimii Pancota (AR)  
  nu se disputa  
  Data: 2014-10-15     Ora: 11:00
  Liga a 2-a, Seria 2  
  Stadion:  
     
2 CS FC Olimpia 2010 (SM) – CS FC Bihor Oradea (BH) A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Bârjac Gabriel (Zalău – Sălaj)
  Data: 2014-10-15     Ora: 15:00 A2: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Demian Valeriu Ciprian (Zalău – Sălaj) 
R2: ( – )
  Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Muresan Ion (Timişoara – Timiş)
    Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj)
3 ACS FC Olt Slatina (OT) – CS Metalul Reșița A: Omuţ Marius (Oradea – Bihor)
    A1: Popescu Vasile Dan (Buzău – Buzău)
  Data: 2014-10-15     Ora: 15:00 A2: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Slatina – Olt) Obs: Ion Fevronia (Craiova – Dolj)
    Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu)
4 CS Unirea Târlungeni (BV) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL) A: Voina Dorin Petru (Reşiţa – Caraş Severin)
    A1: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-10-15     Ora: 15:00 A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti) 
R2: ( – )
  Stadion: Tarlungeni (Braşov – Braşov) Obs: Cristea Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti)
5 CS FC Caransebes (CS) – CS Mioveni (AG) A: Fesnic Horatiu Mircea (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Bălan Marius (Dej – Cluj)
  Data: 2014-10-15     Ora: 15:00 A2: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Roşu Flavius Alin (Timişoara – Timiş) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Caransebeş – Caraş Severin) Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş)
6 AFC Fortuna Poiana Campina (PH) – ACS Poli Timisoara (TM) A: Miron Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj)
  Data: 2014-10-15     Ora: 15:00 A2: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Filip Alexandru (Târgovişte – Dâmbovita) 
R2: ( – )
  Stadion: Fortuna Poiana Campina (Câmpina – Prahova) Obs: Bratu Vasile (Slobozia – Ialomiţa)
    Obs: Rusen Marin (Bucureşti – Bucureşti)

Sursa: CCA

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!