Liga 2, Etapa 7: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 17, 2016

Alina-Pesu-craiovaforum_599x609

Liga 2, Etapa 7

# echipe arbitri
1 SC Juventus Bucureşti (B) – ACS FC Academica Clinceni A: Avram Robert (Piteşti – Argeş)
    A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi)
  Data: 2016-09-16     Ora: 17:00 A2: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi) 
R2: ( – )
  Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Savaniu Marcel (Braşov – Braşov)
    Obs: Badea Petre (Tulcea – Tulcea)
2 ACS Berceni (IF) – CS Metalul Reşiţa SA (CS) A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj; foto)
    A1: Baluna Dragos (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2016-09-17     Ora: 11:00 A2: Zamfir Doru (Slatina – Olt) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Baza Sportiva Buftea (Iarba) (Buftea – Ilfov) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Constantinescu George (Slatina – Olt)
3 CS Baloteşti (IF) – CS Mioveni (AG) A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău)
    A1: Antal Damian (Bacău – Bacău)
  Data: 2016-09-17     Ora: 11:00 A2: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) 
R2: ( – )
  Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Carjă Lucian (Constanţa – Constanţa)
4 ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – CS Şoimii Pâncota (AR) A: Unimatan Paul (Zalău – Sălaj)
    A1: Bălan Marius (Dej – Cluj)
  Data: 2016-09-17     Ora: 11:00 A2: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) 
R2: ( – )
  Stadion: Motorul (Arad – Arad) Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu)
5 CS Unirea Tărlungeni (BV) – CS Luceafărul Oradea (BH) A: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2016-09-17     Ora: 11:00 A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) 
R2: ( – )
  Stadion: Dumitru Matarau (Stefanesti – Ilfov) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava – Suceava)
    Obs: Tudor Emil (Târgovişte – Dâmbovita)
6 AFC Dunărea 2005 Călăraşi (CL) – CS Afumaţi (IF) A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj)
    A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2016-09-17     Ora: 11:00 A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa) 
R2: ( – )
  Stadion: Stadionul Central “Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila)
    Obs: Petre Adrian (Buzău – Buzău)
7 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (CV) A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş)
  Data: 2016-09-17     Ora: 11:00 A2: Cimponeriu Calin (Lugoj – Timiş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad) 
R2: ( – )
  Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Lucaci Adrian (Arad – Arad)
8 CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – ACS Foresta Suceava (SV) A: Antonie Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2016-09-17     Ora: 12:00 A2: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Municipal) (Ramnicu Valcea – Vâlcea) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara – Hunedoara)
9 ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) – SC FC Braşov SA (BV) A: Popa Sergiu (Aiud – Alba)
    A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
  Data: 2016-09-17     Ora: 16:00 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) 
R2: ( – )
  Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare)
    Obs: Vancea Valer (Oradea – Bihor)
10 FC Chindia Târgovişte (DB) – ACS Dacia Unirea Brăila (BR) A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Popescu Adrian (Craiova – Dolj)
  Data: 2016-09-18     Ora: 12:00 A2: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
R2: ( – )
  Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) Obs: Dorobanţu Marian (Buzău – Buzău)
    Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti)

Sursa: frf-cca.ro; Sursa foto: craiovaforum

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!