Liga 2, Etapa 32: Arbitrii jocurilor programate sambata

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuApr 29, 2017

Liga 2, Etapa 32

Oprea Ovidiu_331x376

# echipe arbitri
1 ACS FC Academica Clinceni – CS Unirea Tărlungeni (BV)  
  nu se disputa  
  Data: 2017-04-29     Ora: 11:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov)  
     
2 CS Mioveni (AG) – CS Metalul Reşiţa SA (CS) A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2017-04-29     Ora: 11:00 A2: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) 
R2: ( – )
  Stadion: Orasenesc (Mioveni – Argeş) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Paraschiv Dumitru (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
3 CS Şoimii Pâncota (AR) – ACS Foresta Suceava (SV)  
  nu se disputa  
  Data: 2017-04-29     Ora: 11:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion:  
     
4 CS Luceafărul Oradea (BH) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL)  
  nu se disputa  
  Data: 2017-04-29     Ora: 11:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion:  
     
5 CS Afumaţi (IF) – FC Chindia Târgovişte (DB) A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova; foto)
    A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău)
  Data: 2017-04-29     Ora: 11:00 A2: Antal Damian (Bacău – Bacău) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Constantinescu George (Slatina – Olt)
6 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (CV) – ACS Berceni (IF)  
  nu se disputa  
  Data: 2017-04-29     Ora: 11:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion:  
     
7 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
    A1: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2017-04-29     Ora: 11:00 A2: Bălan Marius (Dej – Cluj) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş) 
R2: ( – )
  Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj)
    Obs: Lucaci Adrian (Arad – Arad)
8 SC Juventus Bucureşti (B) – CS Baloteşti (IF)  
     
  Data: 2017-04-30     Ora: 11:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Petropulos Cristian (Alba Iulia – Alba)
     
9 AFC Dunărea 2005 Călăraşi (CL) – ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR)  
     
  Data: 2017-04-30     Ora: 11:30  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Stadionul Central „Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui)
     
10 SC FC Braşov SA (BV) – ACS Dacia Unirea Brăila (BR)  
     
  Data: 2017-05-02     Ora: 17:00  
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) Obs: Anton Ciprian (Suceava – Suceava)
     

Sursa: frf-cca.ro

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!