Liga 2, Etapa 30: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuApr 21, 2018

Liga 2, Etapa 30

# echipe arbitri
1 AFC Ripensia Timișoara – AFC Hermannstadt A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov)
    A1: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Zamfir Doru (Slatina – Olt) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Voina Dorin Petru (Reşiţa – Caraş Severin) 
R2: ( – )
  Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara – Timiş) Obs: Negoescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita)
    Obs: Bitea Radu (Oradea – Bihor)
2 ACS Dacia Unirea Brăila – ACS FC Academica Clinceni A: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
    A1: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
  Data: 2018-04-20     Ora: 17:00 A2: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Carjă Lucian (Constanţa – Constanţa)
3 ACS ASU Politehnica Timișoara – CS FC Olimpia 2010 Satu Mare  
     
  Data: 2018-04-21     Ora: 11:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion:  
     
4 CS Ştiinţa Miroslava – AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău)
  Data: 2018-04-21     Ora: 11:00 A2: Antal Damian (Bacău – Bacău) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui)
5 ACS Foresta Suceava – CS Afumaţi A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2018-04-21     Ora: 11:00 A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) 
R2: ( – )
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău)
    Obs: Basarab Mihai (Slobozia – Ialomiţa)
6 CS Luceafărul Oradea – CS Baloteşti A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2018-04-21     Ora: 11:00 A2: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Gaitin Claudiu (Timişoara – Timiş) 
R2: ( – )
  Stadion: Luceafarul (Sânmartin – Bihor) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
    Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş)
7 AFC ASA 2013 Târgu Mureş – CS Mioveni  
     
  Data: 2018-04-21     Ora: 11:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion:  
     
8 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – AFC UTA Arad A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi)
  Data: 2018-04-21     Ora: 11:00 A2: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş; foto) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Mihai Ioan Iulian (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) 
R2: ( – )
  Stadion: Minerul (Motru – Gorj) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş)
    Obs: Pintilie Constantin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
9 Fotbal Club Argeş – FC Metaloglobus Bucureşti A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ)
  Data: 2018-04-21     Ora: 12:00 A2: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) 
R2: ( – )
  Stadion: Nicolae Dobrin – Trivale (Piteşti – Argeş) Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Craciun Dumitru (Berceni – Ilfov)
10 CS Sportul Snagov SA – AFC Chindia Târgovişte  
     
  Data: 2018-04-22     Ora: 15:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Dumitru Mătărău (Ştefăneştii de Jos – Ilfov) Obs: Lumanare Marian (Bucureşti – Bucureşti)

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!