Liga 2, Etapa 27: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuMar 31, 2018

Liga 2, Etapa 27

# echipe arbitri
1 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare – CS Sportul Snagov SA  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-31     Ora: 11:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion:  
     
2 AFC Chindia Târgovişte – AFC ASA 2013 Târgu Mureş  
  nu se disputa  
  Data: 2018-03-31     Ora: 11:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion:  
     
3 FC Metaloglobus Bucureşti – AFC Ripensia Timișoara A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova)
    A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2018-03-31     Ora: 11:00 A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) 
R2: ( – )
  Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila)
    Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu – Giurgiu)
4 ACS FC Academica Clinceni – CS Luceafărul Oradea A: Amorăriței Mihai (Câmpina – Prahova; foto)
    A1: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani)
  Data: 2018-03-31     Ora: 11:00 A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) 
R2: ( – )
  Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Basarab Mihai (Slobozia – Ialomiţa)
5 CS Mioveni – ACS Foresta Suceava A: Ioniță Eduard (Constanţa – Constanţa)
    A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău)
  Data: 2018-03-31     Ora: 11:00 A2: Antal Damian (Bacău – Bacău) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) 
R2: ( – )
  Stadion: Orasenesc (Mioveni – Argeş) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov – Braşov)
    Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş)
6 CS Baloteşti – ACS ASU Politehnica Timișoara A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita)
    A1: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita)
  Data: 2018-03-31     Ora: 11:00 A2: Catană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Mihai Ioan Iulian (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) 
R2: ( – )
  Stadion: Baza Sportiva Buftea (Sintetic FRF) (Buftea – Ilfov) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Lumanare Marian (Bucureşti – Bucureşti)
7 AFC Hermannstadt – CS Ştiinţa Miroslava A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş)
    A1: Marginean Adrian (Aiud – Alba)
  Data: 2018-03-31     Ora: 12:00 A2: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Olaru Constantin Alin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) 
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Sibiu – Sibiu) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava – Suceava)
    Obs: Bitea Radu (Oradea – Bihor)
8 CS Afumaţi – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu A: Antonie Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova)
  Data: 2018-03-31     Ora: 12:00 A2: Zamfir Doru (Slatina – Olt) 
  Liga a 2-a, Liga 2 R1: Piriu Dragos (Curtea de Argeş – Argeş) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal (Afumaţi – Ilfov) Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui)
9 Fotbal Club Argeş – ACS Dacia Unirea Brăila  
     
  Data: 2018-04-01     Ora: 13:00
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Nicolae Dobrin – Trivale (Piteşti – Argeş) Obs: Craciun Dumitru (Berceni – Ilfov)
     
10 AFC Dunărea 2005 Călăraşi – AFC UTA Arad  
     
  Data: 2018-04-01     Ora: 13:30
  Liga a 2-a, Liga 2  
  Stadion: Stadionul Central „Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Constantinescu George (Slatina – Olt)
   

Sursa: frf-cca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!