Liga 2, Etapa 23 | Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuMar 29, 2014

Etapa 23

  Echipe Arbitri
1 SC FC RAPID SA Bucureşti (B) – Loc vacant  
  nu se disputa  
     
2 CS FC Farul Constanţa (CT) – SC FC Sportul Studenţesc SA (B)  
  nu se disputa  
     
3 CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) – ACS Rapid CFR Suceava (SV) A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş)
    A1: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ – Neamţ)
  Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Băla Casian (Arad – Arad) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Mihai Gică (Focşani – Vrancea)
  Stadion: Emil Alexandrescu (Iaşi – Iaşi) Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ)
4 CS FC Clinceni (IF) – FCM Dunarea Galaţi (GL) A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)
    A1: Szabo Gero (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca – Cluj) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova)
  Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) Obs: Sorescu Cornel (Piteşti – Argeş)
    Obs: Dumitrescu Florin (Bucureşti – Bucureşti)
5 CF Brăila SA (BR) – ACS Berceni (IF) A: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa)
    A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita)
  Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
  Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) Obs: Hincu Florin (Braşov – Braşov)
    Obs: Stici Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)
6 ASC Bacau (BC) – FC Gloria Buzău (BZ) A: Miron Florin (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Slabu Stelian (Braşov – Braşov)
  Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Ivan Ionel (Brăila – Brăila)
  Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani)
    Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova)
7 AFC Unirea 04 Slobozia (IL) – CS Unirea Târlungeni (BV) A: Costreie Adrian Sorin (Târgu Jiu – Gorj)
    A1: Dobre Răzvan Mihai (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti)
  Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) Obs: Vidan Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Zalupca Cristian (Bucureşti – Bucureşti)

Etapa 20

# echipe arbitri
1 CS Metalul Resita SA (CS) – ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) A: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    A1: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu – Sibiu)
  Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Hristea Sergiu (Timişoara – Timiş)
  Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor)
    Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj)
2 CS FC Olimpia 2010 (SM) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL) A: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor)
    A1: Marinescu Vasile (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Gheorghe Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Demian Valeriu Ciprian (Zalău – Sălaj)
  Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Sajtos Laszlo (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor)
3 CS Minerul Motru 2008 (GJ) – ACS FC Olt Slatina (OT) A: Crăciunescu Teodor (Ramnicu Valcea – Vâlcea)
    A1: Danşa Ciprian Florin (Oradea – Bihor)
  Data: 2014-03-29     Ora: 11:00 A2: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti – Argeş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara)
  Stadion: Minerul (Motru – Gorj) Obs: Ezaru Marian (Craiova – Dolj)
    Obs: Pigulea Adrian (Bucureşti – Bucureşti)
4 CSU Craiova SA (DJ) – CS FC Bihor Oradea (BH) A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova)
    A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-03-29     Ora: 16:00 A2: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
  Stadion: Ion Oblemenco (Craiova – Dolj) Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Paraschiv Marcel (Bucureşti – Bucureşti)
5 AS FC ASA Targu Mures 2013 (MS) – CS Mioveni (AG) A: Kovacs Istvan (Carei – Satu Mare)
    A1: Oniţă Aurel (Constanţa – Constanţa)
  Data: 2014-03-29     Ora: 18:00 A2: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R: Rodina Vasile (Alba Iulia – Alba)
  Stadion: TRANSIL (Târgu Mureş – Mureş) Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Balan Lucian (Baia Mare – Maramureş)
6 FCU Craiova SA (DJ) – FC UTA SA (AR)  
     
  Data: 2014-03-30     Ora: 16:00  
  Liga a 2-a, Seria 2  
  Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt)
     

Sursa: frf-cca.ro

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!