Liga 2, Etapa 17 | Delegari arbitri si observatori

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuMar 16, 2013

Liga a II-a, Seria I (EST)

FC Unirea 04 Slobozia – SC CF Brăila SA

Data: 2013-03-16; Ora: 11:00

Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa)

A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti)

A1: Velicu Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)

A2: Bârleanu Vlad (Bucureşti – Bucureşti)

R: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov)

Obs: Simion Aurelian (Piteşti – Argeş)

Obs: Tudor Emil (Târgovişte – Dâmbovita)

 

SC Dinamo 1948 Bucureşti – SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA

Data: 2013-03-16; Ora: 11:00

Stadion: Dinamo Central (Bucureşti – Bucureşti)

A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj)

A1: Gomoescu – Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti)

A2: Gheorghita Ana Maria (Târgovişte – Dâmbovita)

R: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt)

 

CS FC Farul Constanţa (CT) – CS Otopeni (IF)

Data: 2013-03-16; Ora: 11:00

Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa)

A: Călin Iulian (Ştefăneşti – Argeş)

A1: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti – Argeş)

A2: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti)

R: Dan Florin Costin (Olteniţa – Călăraşi)

Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi)

Obs: Stici Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)

 

FCM Dunarea Galaţi (GL) – FC Delta Tulcea (TL)

Data: 2013-03-16; Ora: 11:00

Stadion: ANCORA (Galaţi – Galaţi)

A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita)

A1: Gheorghe Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)

A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti)

R: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita)

Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi)

Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova)

 

ACS Rapid CFR Suceava (SV) – AS FC Botoşani

Data: 2013-03-16; Ora: 11:00

Stadion: Areni (Suceava – Suceava)

A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe – Covasna)

A1: Hulubei Daniel (Vaslui – Vaslui)

A2: Slabu Stelian (Braşov – Braşov)

R: Ghimbăşan Florin (Braşov – Braşov)

Obs: Groza Corneliu (Iaşi – Iaşi)

Obs: Prodan Stan (Alexandria – Teleorman)

 

CS Buftea (IF) – AFC Săgeata Năvodari

Data: 2013-03-17     Ora: 11:00

Stadion: Clinceni (Clinceni – Ilfov)

A: Neagu Ionuţ Cătălin (Poenari – Prahova)

A1: Demetrescu Daniel (Ramnicu Valcea – Vâlcea)

A2: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea)

R: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Stana Ştefan (Bucureşti – Bucureşti)

 

Liga a II-a, Seria II (VEST)

CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – FC Argeş

Data: 2013-03-16; Ora: 11:00

Stadion: 1 Mai (Municipal) (Ramnicu Valcea – Vâlcea)

A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi)

A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila)

A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita)

R: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj)

Obs: Onicas Ioan (Zalău – Sălaj)

Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara – Hunedoara)

 

CS Luceafărul Oradea – FCM Targu Mures

Data: 2013-03-16; Ora: 11:00

Stadion: Luceafarul (SânMartin – Bihor)

A: Drăgănescu Mugurel (Breaza – Prahova)

A1: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe – Covasna)

A2: Geambazu Ciprian Petre (Buşteni – Prahova)

R: Demian Valeriu Ciprian (Zalău – Sălaj)

Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare)

Obs: Mehedinţu Petre (Timişoara – Timiş)

 

CS Mioveni (AG) – FC UTA Arad 

Data: 2013-03-16; Ora: 11:00

Stadion: Orasenesc (Mioveni – Argeş)

A: Teodor Dragoş (Constanţa – Constanţa)

A1: Iliescu Dragoş Mihai (Craiova – Dolj)

A2: Radu Iulian (Bucureşti – Bucureşti)

R: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)

Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila)

Obs: Constantinescu Constantin (Slatina – Olt)

 

ASC Corona 2010 Brasov (BV) – CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM)   

Data: 2013-03-17; Ora: 11:00

Stadion: Carpati (Braşov – Braşov)

A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş)

A1: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj)

A2: Popescu Speranţa (Bucureşti – Bucureşti)

Liga a II-a, Seria II (VEST)    R: Balint Attila (Odorheiu Secuiesc – Harghita)

Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani)

Obs: Satmari Tiberiu (Târgu Mureş – Mureş)

 

ACS Poli Timisoara – STA

AS Damila Măciuca (VL) – STA

CS ALRO Slatina (OT) – CSU Vointa Sibiu (SB) – nu se disputa

SC FC Unirea 2006 SA (AB) – CS FC Bihor Oradea (BH) – nu se disputa

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!