Liga 2, Etapa 11: Arbitrii si observatorii jocurilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuOct 31, 2014

Liga 2, Etapa 11

Sambata, 01 noiembrie 2014 

  echipe arbitri
1 AFC Săgeata Năvodari (CT) – CF Brăila SA (BR) A: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti)
    A1: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
  Data: 2014-11-01     Ora: 11:00 A2: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi) 
R2: ( – )
  Stadion: Flacăra (Năvodari – Constanţa) Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău)
    Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui)
2 CS Baloteşti (IF) – FCM Dorohoi A: Dan Florin Costin (Olteniţa – Călăraşi)
    A1: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti – Argeş)
  Data: 2014-11-01     Ora: 11:00 A2: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Amoraritei Mihai (Câmpina – Prahova) 
R2: ( – )
  Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) Obs: Fecioru Corneliu (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Aelenei Vasile (Bucureşti – Bucureşti)
3 AFC Unirea 04 Slobozia (IL) – CS FC Farul Constanţa (CT) A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş)
    A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita)
  Data: 2014-11-01     Ora: 11:00 A2: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov) 
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) Obs: Ionescu George (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Meregiu Haralambie (Tulcea – Tulcea)
4 ASC Bacau (BC) – FC Voluntari (IF) A: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi – Galaţi)
    A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita)
  Data: 2014-11-01     Ora: 11:00 A2: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Ignat Ionut (Suceava – Suceava) 
R2: ( – )
  Stadion: Letea (Bacău – Bacău) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Anton Ciprian (Suceava – Suceava)
5 ACS Berceni (IF) – ACS Academica Arges A: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău)
  Data: 2014-11-01     Ora: 11:00 A2: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita) 
R2: ( – )
  Stadion: Comunal (Berceni – Ilfov) Obs: Gheorghe Constantin (Suceava – Suceava)
    Obs: Marinescu Petre (Tulcea – Tulcea)
6 ACS Rapid CFR Suceava (SV) – FC Gloria Buzău (BZ) A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Teodor Cătălin (Brăila – Brăila)
  Data: 2014-11-01     Ora: 14:00 A2: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi) 
  Liga a 2-a, Seria 1 R1: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş) 
R2: ( – )
  Stadion: Areni (Suceava – Suceava) Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita)
    Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)

 

  echipe arbitri
1 CS Mioveni (AG) – CS Soimii Pancota (AR) A: Micloşină Dorian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
    A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin)
  Data: 2014-11-01     Ora: 11:00 A2: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea) 
R2: ( – )
  Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu)
2 CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – AFC Fortuna Poiana Campina (PH) A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj)
    A1: Antal Damian (Bacău – Bacău)
  Data: 2014-11-01     Ora: 11:00 A2: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) 
R2: ( – )
  Stadion: 1 Mai (Municipal) (Ramnicu Valcea – Vâlcea) Obs: Sajtos Laszlo (Sibiu – Sibiu)
    Obs: Lupsa Ion (Caransebeş – Caraş Severin)
3 CS Metalul Reșița – ACS Corona 2010 Brasov – echipa retrasa  
  nu se disputa  
     
4 CS FC Bihor Oradea (BH) – CS FC Caransebes (CS) A: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Marginean Adrian (Aiud – Alba)
  Data: 2014-11-01     Ora: 11:00 A2: Drăguţ Cristian Gabriel (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca – Cluj) 
R2: ( – )
  Stadion: Iuliu Bodola (Oradea – Bihor) Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare)
5 CS FC Olimpia 2010 (SM) – CS Unirea Târlungeni (BV) A: Roşu Flavius Alin (Timişoara – Timiş)
    A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş)
  Data: 2014-11-01     Ora: 11:00 A2: Samsudean Patricia (Timişoara – Timiş) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Botaş Nicolae Cătălin (Timişoara – Timiş) 
R2: ( – )
  Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Vancea Valer (Oradea – Bihor)
6 ACS Poli Timisoara (TM) – ACS FC Olt Slatina (OT) A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)
    A1: Szabo Gero (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2014-11-01     Ora: 11:00 A2: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) 
  Liga a 2-a, Seria 2 R1: Voina Dorin Petru (Reşiţa – Caraş Severin) 
R2: ( – )
  Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) Obs: Simion Aurelian (Piteşti – Argeş)
    Obs: Lucaci Adrian (Arad – Arad)

Sursa: frf-cca.ro

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!