Etapa 17
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Metalul Reşiţa SA (CS) – CS Afumaţi (IF) | A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova) |
A1: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) | ||
Data: 2016-11-19 Ora: 11:00 | A2: Udrea Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Safta Mihai (Iordacheanu – Prahova) R2: ( – ) |
|
Stadion: Voinţa (Snagov – Ilfov) | Obs: Negoescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Obs: Nicolae Camelia (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | ACS Dacia Unirea Brăila (BR) – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (CV) | A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova)(foto) |
A1: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2016-11-19 Ora: 11:00 | A2: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov) R2: ( – ) |
|
Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) | Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău) | |
Obs: Badea Petre (Tulcea – Tulcea) | ||
3 | CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | A: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita) | ||
Data: 2016-11-19 Ora: 11:00 | A2: Dobre Răzvan Mihai (Şotânga – Dâmbovita) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita) R2: ( – ) |
|
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş) | ||
4 | ACS Berceni (IF) – CS Unirea Tărlungeni (BV) | |
nu se disputa | ||
Data: 2016-11-19 Ora: 11:00 | ||
Liga a 2-a, Liga 2 | ||
Stadion: | Obs: Capra Olivian (Bucureşti – Bucureşti) | |
5 | CS Baloteşti (IF) – ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) | A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi) |
A1: Burlacu Florin Liviu (Urziceni – Ialomiţa) | ||
Data: 2016-11-19 Ora: 11:00 | A2: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti) R2: ( – ) |
|
Stadion: Balotesti (Balotesti – Ilfov) | Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila) | |
Obs: Simion Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | SC FC Braşov SA (BV) – CS Şoimii Pâncota (AR) | |
nu se disputa | ||
Data: 2016-11-19 Ora: 11:00 | ||
Liga a 2-a, Liga 2 | ||
Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) | ||
7 | FC Chindia Târgovişte (DB) – AFC Dunărea 2005 Călăraşi (CL) | A: Antonie Andrei (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Truţă Marian (Babeni – Vâlcea) | ||
Data: 2016-11-19 Ora: 11:30 | A2: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) R2: ( – ) |
|
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) | Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Constantinescu George (Slatina – Olt) | ||
8 | ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) – ACS FC Academica Clinceni | A: Omuţ Marius (Oradea – Bihor) |
A1: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu – Sibiu) | ||
Data: 2016-11-19 Ora: 14:00 | A2: Bălan Marius (Dej – Cluj) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Balan Alexandru (Deva – Hunedoara) R2: ( – ) |
|
Stadion: Stiinta (Timişoara – Timiş) | Obs: Monea Dan (Aiud – Alba) | |
Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu) | ||
9 | CS Mioveni (AG) – CS Luceafărul Oradea (BH) | A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău) | ||
Data: 2016-11-19 Ora: 14:00 | A2: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Liga a 2-a, Liga 2 | R1: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) R2: ( – ) |
|
Stadion: Orasenesc (Mioveni – Argeş) | Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Dinca Dorinel (Călăraşi – Călăraşi) |
Sursa:CCA
Comentarii recente