Liga 1, Etapa 9 | Arbitrii jocurilor programate duminica si luni

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuSep 29, 2013

Cornel Fecioru_124x200ASC Corona 2010 Brasov (BV) – FC Botosani (BT)

Data: 2013-09-29; Ora: 17:00; TV: DigiSport 1

Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov)

A: Haţegan Ovidiu (Arad – Arad)

A1: Iliescu Dragoş Mihai)

A2: Mitruţi Daniel (Craiova – Dolj)

R: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe – Covasna)

Obs: Abrudan Patritiu (Cluj-Napoca – Cluj)

Obs-joc: Turculeanu Ion (Craiova – Dolj)

 

SC FC Viitorul Constanţa SA – SC Sporting Club SA Vaslui (VS)

Data: 2013-09-29; Ora: 19:00; TV: DigiSport 1

Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov)

A: Bocăneală Marius (Galaţi – Galaţi)

A1: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca – Cluj)

A2: Vodă Alexandru (Alba Iulia – Alba)

R: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş)

Obs: Constantin Augustus (Ramnicu Valcea – Vâlcea)

Obs-joc: Dembroschi Emeric (Timis)

 

SC FC OTELUL SA Galaţi – FC Dinamo 1948 Bucureşti SA (B)

Data: 2013-09-29; Ora: 21:30; TV: DigiSport 1

Stadion: Oţelul (Galaţi – Galaţi)

A: Crăciunescu Teodor (Ramnicu Valcea – Vâlcea)

A1: Oniţă Aurel (Constanţa – Constanţa)

A2: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ)

R: Dima Iulian (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Toma Costin (Piatra Neamţ – Neamţ)

Obs-joc: Niculae Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)

SV: Goga Octavian (Brasov)

 

AFC Astra Giurgiu – SC FC Braşov (BV)

Data: 2013-09-30; Ora: 19:00; TV: DigiSport 1

Stadion: Marin Anastasovici (Giurgiu – Giurgiu)

A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare – Maramureş)

A1: Gheorghe Sebastian Eugen (Suceava – Suceava)

A2: Ungureanu Florin Eduard (Bucureşti – Bucureşti)

R: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Petrescu Dan (Bucureşti – Bucureşti)

Obs-joc: Ciubota Catalin (Bucureşti – Bucureşti)

SV: Calancia Ionut (Bucureşti – Bucureşti)

 

SC FC Ceahlaul SA Piatra Neamţ (NT) – FC Concordia Chiajna (IF)

Data: 2013-09-30; Ora: 19:00; TV: DolceSport

Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ – Neamţ)

A: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi – Galaţi)

A1: Ghinguleac Adrian Radu (Bucureşti – Bucureşti)

A2: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila)

R: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Fecioru Corneliu (Bucureşti – Bucureşti; foto)

Obs-joc: Dumitriu Dumitru (Bucureşti – Bucureşti)

 

SC FC Petrolul SA Ploiesti – SCS FC CFR 1907 Cluj SA (CJ)

Data: 2013-09-30; Ora: 21:30; TV: DigiSport 1

Stadion: Ilie Oană (Ploieşti – Prahova)

A: Tudor Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)

A1: Artene Ovidiu (Vaslui – Vaslui)

A2: Grigoriu Mircea Mihail (Bucureşti – Bucureşti)

R: Rădulescu George (Bucureşti – Bucureşti)

Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu)

Obs-joc: Boc Alexandru (Bucureşti – Bucureşti)

SV: Alexandru Valentin (Ploieşti – Prahova)

 

Vezi si:

Liga 1 | Arbitrii primului joc al etapei a 9-a

Liga 1, Etapa 9 | Arbitrii jocurilor: Steaua-Poli si Pandurii-Gaz Metan

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!