Istvan Kovacs, un nou joc international

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuaug. 27, 2018

 Istvan Kovacs a fost delegat să conducă partida FC Sevilla – Sigma Olomouc, din manşa retur a play-off-ului Europa League. Partida este programată joi, 30august, de la ora 22:45, pe “Ramon Sanchez Pizjuan”.

 Centralul român va fi ajutat la cele două tușe de Vasile Marinescu și Ovidiu Artene, în timp ce al patrulea oficial va fi Marius Avram la partida programată pentru ziua de joi. Brigada arbitrilor români va fi supervizată de catre Elmir Pilav, in timp ce italianul Francesca Sanzone este delegat de joc. In tur scorul a fost 1-0.

Foto: Facebook

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!