Damir Skomina va conduce Islanda – Romania, in play-off-ul Ligii Natiunilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 06, 2020
Damir Skomina (foto: planet.si)

Meciul Islanda – Romania, din play-off-ul Ligii Natiunilor, va fi arbitrata de o echipa din Slovenia, condusa de Damir Skomina. Jure Praprotnik si Robert Vukan vor fi arbitri asistenti, iar Rade Obrenovič al patrulea oficial. Juan Martínez Munuera (Spania) va fi VAR, iar Slavko Vinčić (Slovenia) – AVAR.

Observatorul de arbitri este din Armenia – Karen Nalbandyan, iar cel de joc din Anglia – Mark Blackbourne.

Partida Islanda – România va avea loc la Reykjavik, pe stadionul Laugardalsvöllur, joi, de la ora 21:45, si va fi transmisa in direct de ProTV.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!