Conventia UEFA | Lista cu ofiterii regionali si judeteni

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumart. 23, 2014

Asa cum va anuntam intr-un alt material, in aceasta primavara urmeaza sa debuteze o noua editie a Programului de Talente – din cadrul Conventiei UEFA – destinat arbitrilor si arbitrilor asistenti din Liga 4.

Responsabil cu implementarea “Conventiei” in Romania este ofiterul national de dezvoltare Dan Berbecaru. De asemenea, un rol foarte important il au cei 13 ofiteri regionali si cei 42 de ofiteri judeteni. 

Lista cu ofiterii regionali si judeteni.

Vezi si:

Conventia UEFA | Lista arbitrilor inclusi automat in Programul de Talente 2014

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!