CJA Hunedoara organizeaza cursuri de formare arbitri

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 27, 2019

Asociația Județeană de Fotbal Hunedoara, prin Comisia Județeană de Arbitri, în colaborare cu Inspectoratul Școlar Județean Hunedoara, organizează cursuri de formare arbitri fotbal, la care pot participa atât băieți cât și fete, cu vârstă minimă 16 ani. Cursul va începe în data de 04.11.2019 la LPS ”Cetate” Deva.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!