Arbitrii si observatorii jocurilor din Liga 2 / Etapa 6

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 03, 2020
Alexandra Apostu (Foto: uefa.com)

 Liga 2 – Sezon Regular, Etapa 6

# echipe arbitri
1 Fotbal Club Rapid – CS Concordia Chiajna A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova)
    A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj)
  Data: 2020-10-02     Ora: 18:00 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmboviţa)
R2: ( – )
  Stadion: CNAF Buftea iarbă (Buftea – Ilfov) Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)
    Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu – Gorj)
2 AFC Farul Constanţa – FC Metaloglobus Bucureşti A: Costreie Sorin (Buftea – Ilfov)
    A1: Apostu Alexandra Theodora (Bacău – Bacău)
  Data: 2020-10-03     Ora: 11:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti)
R2: ( – )
  Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa) Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş – Mureş)
3 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița – AFC Unirea 04 Slobozia A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică – Sibiu)
    A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov)
  Data: 2020-10-03     Ora: 11:00 A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Lădar Razvan (Zalău – Sălaj)
R2: ( – )
  Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
    Obs: Stănescu Horaţiu (Craiova – Dolj)
4 AFC Ripensia Timișoara – SCM Gloria Buzău A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj)
    A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş)
  Data: 2020-10-03     Ora: 11:00 A2: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Pascu Cristian Antonio (Sibiu – Sibiu)
R2: ( – )
  Stadion: Electrica (Timişoara – Timiş) Obs: Savaniu Marcel (Braşov – Braşov)
    Obs: Lolea Viorel (Reşiţa – Caraş Severin)
5 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – ACS ASU Politehnica Timișoara A: Ioniță Eduard (Galaţi – Galaţi)
    A1: Voicu Cristian (Focşani – Vrancea)
  Data: 2020-10-03     Ora: 11:00 A2: Turcu George (Bucureşti – Bucureşti)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău)
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova)
    Obs: Petrean Cristian (Hunedoara – Hunedoara)
6 AFC Dunărea 2005 Călăraşi – CS Aerostar Bacău A: Marcu Claudiu (Constanţa – Constanţa)
    A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila)
  Data: 2020-10-03     Ora: 11:00 A2: Ionus Erchian (Medgidia – Constanţa)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Buzea Vasile (Bucureşti – Bucureşti)
R2: ( – )
  Stadion: Complex Municipal Dunărea – Teren 1 “Ion Comșa” (Călăraşi – Călăraşi) Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi)
    Obs: Petre Costel (Constanţa – Constanţa)
7 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu – FC Petrolul Ploieşti A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj)
    A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj)
  Data: 2020-10-03     Ora: 11:00 A2: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj)
R2: ( – )
  Stadion: Municipal (Târgu Jiu – Gorj) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
    Obs: Petropulos Cristian (Alba Iulia – Alba)
8 ACS Fotbal Comuna Recea – U Craiova 1948 SA A: Omuţ Marius (Satu Mare – Satu Mare)
    A1: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare – Satu Mare)
  Data: 2020-10-03     Ora: 13:00 A2: Timar Ovidiu (Oradea – Bihor)

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular R1: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj)
R2: ( – )
  Stadion: Recea Central (Recea – Maramureş) Obs: Monea Dan (Aiud – Alba)
    Obs: Țîră Mihai (Alba Iulia – Alba)
9 AS FC Universitatea Cluj – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu  
     
  Data: 2020-10-05     Ora: 18:00

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular  
  Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Sabou Daniel (Zalău – Sălaj)
     
10 CS Mioveni – AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele  
     
  Data: 2020-10-06     Ora: 19:30

  Liga 2, Liga 2 – Sezon Regular  
  Stadion: Orăşenesc (Mioveni – Argeş) Obs: Craciun Dumitru (Berceni – Ilfov)
   

Sursa: frf-cca.ro

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!