Alexandru Deaconu, observator in preliminariile EURO 2020

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 09, 2019

Alexandru Deaconu (foto: FRF) a fost delegat de UEFA la un joc din preliminariile EURO 2020, grupa E. Vicepreședintele CCA va fi observator de arbitri la partida Azerbaidjan – Croația, programata asta-seara, de la ora 19:00, la Baku.

Sandro Schärer va oficia la centru, iar Stéphane De Almeida si Sladan Josipovic la liniile de margine. Al patrulea oficial a fost desemnat Fedayi San. Toti patru sunt din Elvetia. Delegat UEFA va fi Siarhiej Ilič, din Belarus.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!