Alexandru Deaconu, observator in Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiul. 30, 2017

Dupa ce a oficiat la partida Honved Budapesta – Hapoel Beer Sheva (scor: 2-3), din turul doi preliminar – Champions League, Alexandru Deaconu (foto: frf.ro) a fost delegat de UEFA la un joc din mansa secunda a turului trei preliminar din Europa League. Meciul se va disputa pe 3 august 2017, in Polonia, intre Lech Poznań si olandezii de la FC Utrecht. In tur, scorul a fost 0-0.

Fostul arbitru FIFA va superviza prestatia brigazii daneze: Mads-Kristoffer Kristoffersen – Henrik Sønderby, Dennis Wollenberg Rasmussen – Anders Poulsen.

Francezul Claude Runavot a fost desemnat observator de joc.

Vezi si:

Alexandru Deaconu, observator in Champions League

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!