AJF Buzau organizeaza concurs pentru observatori

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuian. 24, 2018

Asociatia Judeteana de Fotbal Buzau organizeaza concurs  in vederea ocuparii locurilor vacante de observator pentru jocurile desfasurate la nivelul ligilor 4, 5 si 6, precum si in campionatele  de juniori. Sunt disponibile 10 locuri pentru sezonul competitional 2017-2018.

Concursul va avea loc maine, 25.01.2018, orele 17:00, la sediul AJF, sala de sedinte ,,Adrian Vizireanu”, si va consta intr-un test format din 20 de intrebari.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!