A inceput cursul pentru arbitrii si observatorii din Liga 1 (FOTO)

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiul. 03, 2019

Marti, 2 iulie, la sediul Federatiei Romane de Fotbal, a inceput cursul de vara pentru arbitrii si observatorii de arbitri din Liga 1. Pe langa temele la care urmeaza sa participe, arbitrii si arbitrii asistenti vor fi testati fizic, teoretic si video.  Ultimele doua testari le vor sustine si observatorii.

Cursul, organizat de Comisia Centrala a Arbitrilor, se va incheia vineri, 5 iulie.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!