World Cup 2014 | Cristian Balaj, delegat la Armenia-Cehia

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumart. 18, 2013

Cristian Balaj_600x273

Pe 26 martie 2013, la Erevan, va avea loc partida dintre Armenia si Cehia, contand pentru preliminariile Cupei Mondiale 2014. Jocul a fost incredintat unei echipe din Romania, conduse de Cristian Balaj (foto). Asistenti vor fi Cristian Nica si Sebastian Gheorghe, iar al patrulea oficial Alexandru Tudor.

Ora de start a partidei de pe stadionul “Hrazdan” va fi 18:00.

Aceasta este a doua delegare primita in 2013 de arbitri romani, in preliminariile pentru Campionatul Mondial, dupa cea a lui Ovidiu Hategan. Asa cum v-am anuntat intr-un material anterior, aradeanul va conduce Spania-Finlanda, pe 22 martie (vezi aici cine sunt colegii sai).

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!