VIDEO: Un jucator are trei atacuri dure asupra adversarilor. Faze extrem de interesante. Ce parere aveti?

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 08, 2015

Pina-accidentare Busquets_Villareal-Bracelona 1-3_03.2015

 

Partida dintre Villarreal si FC Barcelona (scor: 1-3), din Cupa Spaniei, a oferit trei faze extrem de interesante. In prim plan, jucatorul gazdelor – Tomas Pina Isla (nr. 4). Care credeti ca ar fi decizia corecta, din punct de vedere disciplinar, in fiecare dintre cele trei situatii? 

Min 40: il accidenteaza pe Busquets

Min 63: sare asupra lui Mascherano

Min 65: este eliminat dupa atacul asupra lui Neymar 

Click aici pentru video.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!