VIDEO: Totul începe cu un vis… Luptați pentru el!

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 18, 2020

Aflat la început de drum, orice tânar arbitru visează să ajungă la cel mai înalt nivel. La fel ca Ruby Sykes, care îsi dorește ca într-o bună zi să pășească pe Wembley, pentru a conduce finala feminină a Cupei Angliei.

În arbitraj, la fel ca în orice alt domeniu, totul începe cu un vis… Luptați pentru el!

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!