VIDEO: Jordi Alba, lovit in cap de arbitrul asistent, cu fanionul

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuian. 29, 2015

Meciul Atletico Madrid – Barcelona (scor: 2-3), din returul sferturilor de finala ale Cupei Regelui, a mai oferit o faza interesanta, pe langa iesirea necontrolata a lui Arda Turan. Implicat a fost acelasi arbitru asistent, pe care a incercat sa-l loveasca Turan, cu gheata (vezi aici).

Jordi Alba a fost lovit in cap de asistentul respectiv, cu fanionul. Vedeti mai jos cum a decurs faza.

Click aici pentru video.

Jordi-Alba_lovit de asistent_600x380

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!