VIDEO: Gol, penalty sau ofsaid? Rosu sau galben? O faza foarte interesanta

Postat de Ionut Borcan7 Comentariiapr. 07, 2014

A.Michael Weiner&As.Norbert Grudzinski_decizie

Partida dintre Hertha Berlin si FC Nürnberg (Bundesliga) a oferit o faza extrem de interesanta, care a nascut foarte multe comentarii. Unii au spus ca trebuia acordat gol, altii penalty plus eliminare. Asistentul a semnalizat ofsaid… Priviti faza si spuneti daca decizia luata de arbitrul Michael Weiner, dupa discutia cu asistentul Norbert Grudzinski, a fost cea corecta.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!