VIDEO: Fermitate feminina / Apropiere periculoasa intre jucator si “asistent”

Postat de Ionut BorcanNici un comentariudec. 03, 2013

Renata Ruel Xavier de Brito_Leandro Zanoni_Brazilia_proteste

In ciuda protestelor jucatorului, arbitrul asistent a ramas ferm pe pozitii. Faza provine dintr-o liga inferioara a Braziliei. In rolurile principale: Leandro Zanoni (jucator) si Renata Ruel Xavier de Brito (arbitru asistent). Aceasta din urma nu s-a lasat impresionata nici macar de apropierea extrem de periculoasa a jucatorului… 

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!