VIDEO | Faza incredibila in Bundesliga: Leverkusen castiga dupa un “gol-fantoma”

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 19, 2013

GolFantoma_Leverkusen

O faza incredibila s-a petrecut aseara, la partida dintre Hoffenheim si Leverkusen, contand pentru etapa a 9-a din Bundesliga. Lovita cu capul de catre Kiessling, mingea trece prin plasa laterala, care era rupta, si intra in poarta. Nici arbitrul partidei, si nici asistentul de pe partea respectiva nu observa ce s-a intamplat si astfel golul este validat. Era minutul 70 si scorul devenea 2-0 in favoarea oaspetilor. La final, a fost 2-1 pentru Leverkusen, gadele reusind sa inscrie in minutul 88.

Partida de pe “Wirsol Rhein-Neckar-Arena” a fost condusa de catre Felix Brych, Mark Borsch si Stefan Lupp, rezerva fiind Markus Wingenbach.

 

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!