VIDEO | Doua faze interesante pentru arbitri

Postat de Ionut Borcan2 Comentariiian. 25, 2014

Foggia-Cosenza1-2

Urmariti, incepand cu secunda 35 a filmuletului de mai jos, o faza foarte interesanta, petrecuta in decembrie 2010, la jocul Foggia – Cosenza (scor: 1-2). Fiti atenti la deplasarea arbitrului si priviti-l in momentul in care atacantul ii ia mingea portarului. Astfel veti gasi cauza erorii de la primul gol al oaspetilor.

De asemenea, la ultima faza a jocului arbitrul este din nou neinspirat, fluierand finalul partidei in momentul in care atacantul se pregateste sa execute lovitura de la colt. Evident ca decizia starneste nemultumire in randul gazdelor, care il inconjoara, cerandu-i explicatii.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!