VIDEO: Arda Turan arunca cu gheata spre arbitrul asistent. Decizie incredibila luata de arbitrul jocului Atletico – Barcelona 2-3

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuian. 29, 2015

Jucatorul lui Atletico Madrid, Arda Turan, a avut o iesire necontrolata in partida contra Barcelonei (scor: 2-3), din returul sferturilor de finala ale Cupei Regelui. Suparat ca nu a primit o lovitura libera, a aruncat cu gheata spre arbitrul asistent. Din fericire nu l-a lovit. Surprinzatoare insa decizia arbitrului, Jesus Gil, care i-a acordat doar cartonas galben, desi se impunea rosu, pentru comportare violenta. 

Click aici pentru video.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!