Un nou meci international pentru echipa lui Ovidiu Hategan

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 21, 2017

Hategan_Sovre_Gheorghe_frf_604x423

Ovidiu Hategan, Octavian Sovre si Sebastian Gheorghe vor oficia impreuna la un nou meci international. Este vorba despre jocul amical dintre Rusia si Coasta de Fildes, care se va disputa vineri, 24 martie 2017, la Krasnodar. Ora de start este 19:00 (ora locala).

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!