Un nou meci in Europa pentru Horatiu Fesnic

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiul. 23, 2019

Dupa ce a oficiat in primul tur preliminar al Champions League, Horatiu Fesnic (foto) a primit o noua delegare din partea UEFA. De aceasta data, la un joc din prima mansa a turului doi preliminar al Europa League. Meciul se va disputa Georgia, joi, 25 iulie, de la ora 19:45 (ora Romaniei).

FC Chikhura Sachkhere (GEO) – Aberdeen FC (SCO) 

25 Iulie 2019, 18:45 CET, Tbilisi

Arbitru: Horațiu Mircea Feșnic (ROU; foto: frf) 
Arbitru Asistent 1: Alexandru Cerei (ROU) 
Arbitru Asistent 2: Marius Nicoară (ROU) 
Al Patrulea Oficial: Andrei Florin Chivulete (ROU) 
Observator Arbitri: Matteo Simone Trefoloni (ITA) 
Delegat UEFA: Tammo Beishuizen (NED) 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!