Un nou meci important condus de arbitri romani

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 27, 2019

Echipa lui Ovidiu Hategan a primit un nou meci important din partea UEFA: Istanbul Baskeshir – AS Roma. Partida din grupa J a Europa League se va disputa joi, 28 noiembrie, la Istanbul, pe stadionul „Basaksehir Fatih Terim”. Ora de start va fi 19:55. Meciul va fi transmis si in Romania, de Digi Sport si Telekom Sport.

Dupa 4 jocuri, gazdele sunt pe primul loc in grupa, cu 7 puncte, iar oaspetii pe 3, cu 5 puncte.

Colegii lui Ovidiu Hategan sunt Octavian Sovre, Sebastian Gheorghe (asistenti) si Sebastian Coltescu (rezerva).
Rusul Sergey Zuev a fost desemnat observator de arbitri, iar slovacul František Laurinec – delegat de joc.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!