Un nou joc in Champions League pentru Alexandru Deaconu

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariudec. 08, 2015

Alexandru Deaconu_153x200Alexandru Deaconu (foto) a primit o noua delegare in grupele Ligii Campionilor. Fostul arbitru FIFA va superviza prestatia brigazii olandeze de la jocul Dinamo Kiev – Maccabi Tel-Aviv: Björn Kuipers – Sander van Roekel, Erwin Zeinstra – Pol van Boekel, Richard Liesveld – Charles Schaap.

Partida se va disputa maine, pe stadionul “NSK Olimpiyskyi”, din capitala Ucrainei. Ora de start va fi 21:45, aceeasi ca in Romania.

Delegat UEFA  a fost desemnat Roy Cathcart, din Irlanda de Nord.

 

Vezi si:

O noua delegare in Champions League pentru Ovidiu Hategan

Brigada romaneasca in grupele Europa League

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!