PSG-Tyreso, joc fara goluri sau cartonase, arbitrat de Teodora Albon

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 17, 2013

PSG-Tyreso_0-0_Albon

Pe langa brigada Cristinei Dorcioman, Romania a mai avut o echipa de arbitri in returul 16-imilor variantei feminine a Ligii Campionilor. Teodora Albon, Petruta Iugulescu si Mihaela Gomoescu au oficiat, ieri-seara, in Franta, la partida PSG – Tyreso (Suedia). Localnica Jennifer Maubacq a fost rezerva. 

Sorul a fost egal, 0-0, oaspetele reusind calificarea, dupa victoria din tur, scor: 2-1. Teodora nu a fost nevoita sa foloseasca vreun cartonas, cele doua echipe comitand doar 20 de faulturi (12-8).

13 a fost numarul cornerelor (10-3) si 3 cel a ofsaidurilor (2-1).

 

Vezi si:

Cristina Dorcioman a arbitrat Brondby-Barcelona, in Liga Campionilor / Un meci cu 4 goluri si 3 avertismente

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!