Teodora Albon va conduce o semifinala a Ligii Campionilor / Fotbal feminin

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuapr. 08, 2014

TeodoraAlbon_3

Clujeanca Teodora Albon a fost desemnata de catre UEFA sa conduca una dintre semifinalele Women’s Champions League. Partida se va disputa pe “Damson Park”, din Solihull, intre Birmingham si Tyreso. Jocul a fost programat pe 19 aprilie, de la ora 16:00. Numele celorlalte componente ale brigazii nu au fost inca publicate.

Va reamintesc ca finala de anul trecut a Ligii Campionilor a fost condusa de o echipa de romance, cu Teodora Albon (foto) la centru.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!