ŞcoalaDeArbitri.Ro
Posts Tagged 'delegari arbitri Liga 1'
Arbitrii jocurilor programate sambata si duminica in Liga 1
Andrei Moroiță va conduce ultimul joc al etapei a 10-a din Liga 1
Călin și Popa arbitrează primele jocuri ale etapei a 10-a / Liga 1
Liga 1: Arbitrii jocului Chindia Târgovişte – FCSB
Liga 1 – Sezon Regular, Etapa 9 Chindia Târgovişte – FCSB Data: 2020-11-02; Ora: 21:00 Stadion: Marin Anastasovici (Giurgiu – Giurgiu) A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti) A1: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti; foto) A2: Velicu Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) R: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu)
Mladinovici si Găman arbitrează meciurile ptrogramate astăzi în Liga 1
Arbitrii jocurilor programate astazi in Liga 1
Liga 1: Colţescu și Rusandu arbitreaza primele jocuri ale etapei a 9-a
Arbitrii jocului FC Voluntari – CFR 1907 Cluj / Liga 1, Etapa 8
Liga 1: Istvan Kovacs dă startul etapei a 8-a. Arbitrii jocurilor
Marian Barbu si Adrian Cojocaru vor conduce jocurile programate maine, in Liga 1
Liga 1 – Sezon Regular, Liga 7 FC Voluntari – Viitorul Constanţa Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari – Ilfov) Data: 2020-10-19, Ora: 18:00 A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov) A1: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel – Argeş) A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti) R: Antonie Andrei (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi)
Arbitrii jocurilor: Dinamo – Craiova si Hermannstadt – UTA
Liga 1 – Sezon Regular, Etapa 7 AFC Hermannstadt – UTA Arad Stadion: Gaz Metan (Mediaş – Sibiu) Data: 2020-10-18, Ora: 18:45 A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) A1: Danşa Ciprian Florin (Satu Mare – Satu Mare) A2: Marica Mihai Marius (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) R: Omuţ Marius (Satu Mare – Satu Mare)
Viorel Flueran va conduce Chindia – Gaz. Arbitrii jocurilor programate astazi in Liga 1
Liga 1 – Sezon Regular, Etapa 7 Chindia Târgovişte – Gaz Metan Mediaş Stadion: Ilie Oană (Ploieşti – Prahova) Data: 2020-10-17, Ora: 14:00 A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj; foto; sportcampina) A1: Orbuleţ Mircea (Bucureşti – Bucureşti) A2: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea) R: Dima Iulian (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Deaconu Alexandru (Bucureşti […]
Liga 1: Marius Avram va conduce primul joc al etapei a 7-a
Radu Petrescu va conduce FCSB – Dinamo / Arbitrii jocurilor programate sambata in Liga 1
Chivulete și Colțescu arbitrează jocurile programate astăzi în Liga 1
Arbitrii si observatorii jocurilor: CFR – Chindia și Iași – FCSB / Liga 1
Liga 1 – Sezon Regular, Etapa 5 CFR Cluj – Chindia Târgovişte Stadion: CFR Dr. Constantin Rădulescu (Cluj-Napoca – Cluj) Data: 2020-09-27, Ora: 19:00 A: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor) A1: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel – Argeş)
Avram si Rusandu arbitreaza primele jocuri ale etapei a 5-a din Liga 1
Liga 1 – Sezon Regular, Etapa 5 FC Voluntari – Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Data: 2020-09-25, Ora: 18:00 Stadion: Anghel Iordănescu (Voluntari – Ilfov) A: Avram Marius (Bucureşti – Bucureşti) A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ) A2: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila) R: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov) Obs: Fecioru Corneliu (Bucureşti – […]
Liga 1, Etapa 4: Arbitrii jocurilor programate sambata si duminica
Liga 1: Arbitrii primelor doua jocuri din etapa a 4-a
Liga 1 – Sezon Regular, Etapa 4 AFC Chindia Târgovişte – AFC Hermannstadt Data: 2020-09-18, Ora: 18:00 Stadion: Ilie Oană (Ploieşti – Prahova) A: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea; foto) A1: Nicoară Marius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) A2: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova) R: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Dumitrescu […]
Arbitrii jocurilor: Astra – Sepsi, CFR – Hermannstadt, Viitorul – Craiova / Liga 1, Etapa 3
Liga 1 – Sezon Regular, Etapa 3 AFC Astra – ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Data: 2020-09-13, Ora: 19:00 Stadion: Marin Anastasovici (Giurgiu – Giurgiu) A: Călin Iulian (Ştefăneşti – Argeş) A1: Orbuleţ Mircea (Bucureşti – Bucureşti) A2: Gheorghe Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) R1: Popa Cătălin (Piteşti – Argeş) Obs: Marodin Nicolae (Bucureşti – Bucureşti)
Liga 1: Arbitrii si observatorii primelor 5 jocuri din etapa a 3-a / Debut pentru Andrei Ionita
Liga 1 – Sezon Regular, Etapa 3
LIGA 1: Arbitrii jocului Chindia – Dinamo
Liga 1 – Sezon Regular, Etapa 2
Arbitrii si observatorii jocurilor programate astazi in Liga 1
Liga 1, Etapa 2: Arbitrii jocurilor programate vineri si sambata
Liga 1: Arbitrii primei etape
Liga 1, Etapa 1
Liga 1, Etapa 23: Arbitrii jocurilor
Liga 1: Arbitrii jocurilor programate astazi si maine
Arbitrii jocurilor: CSU Craiova – FCSB si CFR – Gaz Metan
Liga 1, Etapa 16
Liga 1, Etapa 8: Tudor si Avram conduc jocurile de sambata
Liga 1, Etapa 8
Arbitrii jocurilor: CFR – Dinamo si Gaz – Sepsi
Liga 1, Etapa 5
© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare.
~ SITE-URI UTILE ~
Comentarii recente