Stanciu și Hagi, adversari într-un joc condus de Hațegan

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 10, 2021
Ovidiu Hațegan (foto: frf)

Nicolae Stanciu și Ianis Hagi vor fi adversari într-un joc condus de Ovidiu Hațegan: Slavia Praga – Glasgow Rangers. Meciul, din prima manșă a optimilor de finală ale UEFA Europa League, se va disputa mâine, de la ora 19:55, pe „Eden Arena”, din Praga.

Ovidiu Hațegan va fi însoțit de Vasile Marinescu, Sebastian Gheorghe (asistenți) și Istvan Kovacs (al patrulea oficial). În camera VAR se vor afla italienii Marco Di Bello (VAR) și Paolo Valeri (AVAR).

Jan Wegereef (Olanda) a fost desemnat observator de arbitri, în timp ce Sviatlana Hrynkevich (Belarus) va fi observator de joc.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!