Slavko Vinčić arbitreaza Astra-AZ Alkmaar

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuaug. 13, 2015

Partida Astra-AZ Alkmaar, din prima mansa a play-off-ul Europa League, va fi condusa de o brigada din Slovenia , cu Slavko Vinčić (foto:camerasport.photoshelter.com)  la centru. In varsta de 35 de ani, acesta este arbitru international din 2010. 

Bojan Ul si Andraž Kovačič se vor afla la liniile de margine, in timp ce Dragoslav Peric va indeplini rolul celui de-al patrulea oficial.

Danezul  Jørn West Larsen a fost desemnat observator de arbitri, iar irlandezul Patrick McGrath observator de joc.

Meciul se va disputa joi, 20 august de la ora 20:00

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!