Seminar online pentru observatorii din Liga 3

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariufeb. 27, 2022

Seminarul de iarna pentru observatorii de arbitri din Liga 3 va avea loc online, in perioada 03 – 04 martie 2022, conform site-ului Comisiei Centrale a Arbitrilor, frf-cca.ro.

Asa cum ati putut afla dintr-un alt material (vezi aici), seminarul de iarna pentru arbitrii si arbitrii asistenti din Liga 3 se desfasoara la Cheile Gradistei, incepand de astazi si pana pe 5 martie.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!