Sange in Champions League / Pepe, aproape de o tragedie (Video)

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 04, 2013

Pepe_RealM_sange_CL

Etapa a doua din grupele Champions League a adus o accidentare foarte grava pentru Pepe, fundasul lui Real Madrid. Acesta din urma a fost aproape de o tragedie, dupa ciocnirea cu un adversar, intr-un duel aerian. Arcada i-a cedat, sangele facandu-si imediat aparitia. Pepe a fost cusut, pe viu, de medicii madrilenilor. 

Partida Real Madrid – FC Copenhaga (scor: 4-0) a fost condusa de slovenul Matej Jug.

Vedeti mai jos imaginile horror, cu accidentarea lui Pepe.

 

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!