Romanul Bogdan Sorescu, locul 4 in lume in 2016

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuapr. 30, 2017

bogdan_sorescu_frf_604x423Performanta extraordinara pentru romanul Bogdan Sorescu (foto: frf.ro). Ca o confirmare a faptului ca este unul dintre cei mai buni arbitri din futsalul mondial, acesta a fost desemnat pe locul 4 in lume in 2016. Clasamentul a fost intocmit de catre site-ul futsalplanet.com, cel mai important in domeniu.  

Anul trecut a fost unul foarte bun pentru Bogdan. A participat la Final Four-ul UEFA Futsal Cup, Campionatul Mondial din Columbia si a condus finala Campionatului European.

Dupa cum ati putut afla de pe site-ul nostru, Bogdan Sorescu va conduce, astazi, alaturi de croatul Saša Tomić, finala UEFA Futsal Cup, cea mai importanta competitie europeana pentru echipele de club.

Sorescu-Bogdan_loc4-2016_futsalplanet_640x469

Vezi si:

Bogdan Sorescu arbitrează finala UEFA Futsal Cup

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!