Radu Petrescu va conduce finala Cupei Romaniei

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumai 25, 2019

Bucuresteanul Radu Petrescu (foto: frf) a fost desemnat de catre Comisia Centrala a Arbitrilor sa conduca finala Cupei Romaniei, editia 2018-2019. La liniile de margine se vor afla Mircea Orbulet si Marius Nicoara, in timp ce al patrulea oficial va fi Andrei Chivulete. Augustus Constantin va fi observator de arbitri, iar Octavian Goga delegat de joc.

Finala dintre Astra Giurgiu si Viitorul Constanta se va disputa asta-seara, de la ora 20:00, pe stadionul Ilie Oana, din Ploiesti.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!