Radu Petrescu, delegat in preliminariile Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 20, 2020
Radu Petrescu si Mircea Grigoriu (foto: FRF)

Radu Petrescu a fost delegat de UEFA la un joc din turul 3 al preliminariilor Europa League: FC Basel (Elvetia) – Anorthosis Famagusta (Cipru). Arbitrul bucurestean va fi insotit de Radu Ghinguleac, Mircea Grigoriu (arbitri asistenti) si Marcel Birsan (al patrulea oficial). Jouni Hyytiä (Finlanda) va fi observator de arbitri, iar Sergiu Lisnic (Moldova) observator de joc.

Meciul se va disputa pe „St. Jakob-Park”, din Basel, joi, 24 septembrie 2020, de la ora 21:30 (ora Romaniei).

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!