Radu Petrescu arbitreaza in preliminarii CE – Tineret

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 11, 2016

Petrescu Radu_Astra 2011_600x232Radu Petrescu (foto) a fost delegat de UEFA sa conduca jocul Turcia – Slovacia, din preliminariile Campionatului European de Tineret. Partida se va disputa astazi, pe stadionul Oba, din Alanya, de la ora 17.00 (ora României). Colegii arbitrului bucurestean sunt: Vladimir Urzica, Mircea Grigoriu (asistenti) si Marcel Birsan (rezerva). Darko Ceferin (Slovenia) a fost desemnat observator de arbitri, iar Irakli Nakaidze (Georgia) observator de joc.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!