Ovidiu Hategan va arbitra campioana mondiala si europeana in preliminariile pentru Brazilia 2014

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumart. 17, 2013

SiglaCupaM-2014Saptamana viitoare, pe 22 martie, o echipa de arbitri din Romania va oficia la partida dintre Spania si Finlanda, contand pentru preliminariile Campionatului Mondial de fotbal din 2014. La centru se va afla Ovidiu Hategan, iar la cele doua linii de margine Octavian Sovre si Aurel Onita. Al patrulea oficial a fost desemnat Istvan Kovacs.

 

Jocul se va disputa in Spania, tara care detine titlurile de campioana mondiala si campioana europeana, pe stadionul “El Molinon”, din Gijon. Ora de start va fi 21:45.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!