Ovidiu Hategan, delegat la un amical intertari

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 30, 2015

Ovidiu Hategan_Porto-AustriaViena_2_620x283Dupa partida Belgia – Cipru (scor: 5-0), disputata sambata in preliminariile Euro 2016, Ovidiu Hategan (foto) a primit o noua delegare internationala. El va conduce, maine, meciul amical dintre Portugalia si Insulele Capului Verde. Jocul se va disputa de la ora 22:45, pe stadionul “Antonio Coimbra da Mota”, din Estoril.

Ovidiu Hategan va fi ajutat la cele doua linii de Octavian Sovre si Mircea Grigoriu.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!