Ovidiu Hategan debuteaza la EURO

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuiun. 09, 2016

Hategan_Sovre_Gheorghe_frf_604x423

Ovidiu Hațegan va conduce meciul dintre Polonia și Irlanda de Nord, programat duminică, de la ora 19:00, la Nisa, în grupa C de la EURO

Hațegan va  fi ajutat de  asistenţii săi Octavian Şovre şi Sebastian Gheorghe, adiţionalii Alexandru Tudor, Sebastian Colţescu .Tasos SIDIROPOULOS va fi al-4-lea oficial, in timp ce Damianos EFTHYMIADIS va indeplini functia de arbitru asistent de rezerva . Brigada va fi observata de catre Vlado ŠAJN in  timp ce Bjorn VASSALLO indeplineste functia de observator de joc.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!