Ovidiu Hategan, al patrulea oficial la un joc din Champions League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuapr. 09, 2019

Ovidiu Hategan (foto: frf.ro) a fost desemnat al patrulea oficial in sferturile Champions League, la meciul Liverpool – FC Porto. Partida de pe “Anfield”, care se va disputa asta-seara, de la ora 22:00, va fi condusa de spaniolul Antonio Miguel Mateu Lahoz.

Liverpool FC (ENG) – FC Porto (POR)

Arbitru: Antonio Miguel Mateu Lahoz (ESP)

Arbitru Asistent 1: Pau Cebrián Devís (ESP)

Arbitru Asistent 2: Roberto Díaz Pérez del Palomar (ESP)

Al Patrulea Oficial: Ovidiu Alin Hațegan (ROU)

VAR: Jesús Gil Manzano (ESP)

AVAR: José María Sánchez Martínez (ESP)

Observator – Arbitri: Eugen Strigel (GER)

Delegat UEFA: Jacob Erel (ISR)

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!