Observator roman la Goteborg – Belenenses, in Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuaug. 05, 2015

UEFA a desemnat un roman ca observator de joc la partida dintre IFK Goteborg si Belenenses, contand pentru mansa secunda din turul trei preliminar al Europa League. Numele sau este Alin Cioban. Brigada vine din Belgia, iar observatororul de arbitri din Macedonia.

Meciul se va disputa maine, de la ora locala 19:00 (20:00, in Romania). 

EuropaLeague_2015-2016_75x88IFK Göteborg (SWE) – Os Belenenses (POR)
Arbitru: Jonathan Lardot (BEL)
Arbitru Asistent 1: Karel De Rocker (BEL)  
Arbitru Asistent 2: Thibaud Nijssen (BEL)
Al Patrulea Oficial: Denis Vanbecelaere (EL) 
Observator Arbitri: Emil Bozhinovski (MKD)
Delegat UEFA: Alin Cioban (ROU)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!