O noua delegare in Champions League pentru Ovidiu Hategan

Postat de Ionut BorcanNici un comentariunov. 25, 2013

Hategan_astra_600x261

Prestatiile bune de la jocurile din Europa i-au adus o noua delegare in Liga Campionilor lui Ovidiu Hategan. A treia in acest sezon.

Maine, in etapa a 5-a din cadrul grupelor celei mai importante competitii de pe continent, la nivel de cluburi, arbitrul aradean va conduce FC Porto – Austria Viena. El va fi insotit de Cristian Nica, Octavian Sovre (asistenti), Alexandru Tudor, Sebastian Coltescu (aditionali) si Adrian Ghinguleac (rezerva).

Karen Nalbandian (Armenia) a fost desemnat observator pentru arbitri, iar Bontcho Todorov (Bulgaria) pentru joc.

Jocul de pe “Estadio Dragao”, din Porto, va incepe la ora 21:45.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!