O brigada din Romania a oficiat astazi in grupele Youth League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 03, 2015

Avram Marius_Pet-Stea_30.09.12_300x249O brigada de arbitri din tara noastra a oficiat astazi la un joc din cadrul grupelor UEFA Youth League. Meciul s-a disputat in “Sportcomplex de Herdgang”, din  Eindhoven, intre PSV si VfL Wolfsburg. Au castigat gazdele, cu scorul de 2-1, dupa ce oaspetii egalasera in minutul 90. Golul victoriei s-a marcat in minutul 90+3.

La centru s-a aflat Marius Avram (foto), iar la liniile de margine Mihai Marica si Alexandru Cerei. Olandezul Dennis Higler a fost cel de-al patrulea oficial.

21 de faulturi au comis cele doua echipe (10-11), gazdele primind 2 avertismente din partea lui Marius Avram.

1-2 a fost scorul la ofsaiduri si 0-5 la loviturile de la colt, conform site-ului UEFA.

Vezi si:

Un nou joc pentru Ovidiu Hategan in grupele Champions League

 

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!